GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Beykoz'da Bayrak Değişimi

Okunma Sayısı:746Beykozlu Giresunlular Derneği'nde 2 dönemdir Doğankent'i temsilen görev yapan Abdullah Öner Meral bayrağı Nuray Kabadayı'ya teslim etti.

Fuat Kuş ve Ali Bilir'in başkanlığı döneminde 4 yıl boyunca Basın ve Medya'dan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Şadıhaber'in ve sadikoyu.com un kurucusu Abdullah Öner Meral bayrağı Ömer Türk'ten teslim almıştı. Meral görevi İstanbul Adliyesi 7. Asliye Ticaret Mahkemesi Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yapan, Doğankent dernekçiliğinin duayenlerinden Yakup Kabadayı'nın kızı Nuray Kabadayı'a teslim etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Meral, "Uzun yıllardır STK'ların içinde olan biri olarak derneklerimizin sesini duyurmaya, onların faaliyetlerini kitlelere ulaştırmaya çalıştım. Bizim göreve başladığımız dönemlerde STK lar sesleri çok duyuramıyordu. Bugün birçok derneğimiz sosyal medya yoluyla kendilerini ifade edebilmektedir. Gerek Harşıt'ın tanıtımı gerekse Giresun'un tanıtımı için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bizim dernekçilikteki görev süremiz doluyor. Bundan sonra asıl yapmak istediğimiz gazeteciliğe daha çok zaman ayırıp, kamuoyunu aydınlatma görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Kadınlarımızın derneklerimizde daha aktif görev almalarının dernekçiliğimizi daha ileriye götüreceğine inandığımız için bu dönemde Nuray Kabadayı ve Hilal Aydın'ın Beykoz'da Doğankentlileri en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor ve kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Eklenme Tarihi: 16-04-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  Editör
Abdullah Öner MERAL
Ekrem Ünlü
Çakır AYŞA
Sinan GÜVENDİ
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com

          0 532 255 67 15                                proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 6
Dün Tekil 784
Bugün Tekil 381
Toplam Tekil 1075800