GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Doğankent’te Süpriz Olur mu?

Okunma Sayısı:84531 Mart 2019 Yerel Yönetimler Seçimleri’nde Ak Parti İl Başkanlığı görevini yürüten Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun Giresun Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesinin ardından gözler Doğankent’e çevrildi.

Doğankent Belediye Başkanlığı için Muzaffer Oğuzhan, Hüseyin Öztürk ve Abdullah Patan’ın resmi olarak aday adaylığı başvurusunda bulunduğu Ak Parti’de, ilçe başkanlığı görevini yürüten Rüşan Özden görevi dolayısıyla aday adaylığı başvurusunda bulunamasa da Doğankent’teki en güçlü aday olarak gösteriliyor.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın 31 Mart 2019 Yerel Yönetimler Seçimi ile ilgili yaptığı çalışmalar için Giresun’daki Ak Parti yöneticileri ile Ak Parti Genel Merkezi’nde yapılan değerlendirme toplantısına katılan Doğankent Ak Parti İlçe Başkanı Rüşan Özden ziyaret ile gili Şadıhaber’e açıklamalarda bulundu.

Giresun’daki en aktif ilçe başkanlarından biri olan Özden yaptığı açıklamada, “Partimizin Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın daveti üzerine genel merkezimizde Giresun’daki aday belirleme süreci ile ilgili yapılan toplantıya katıldık. Temayül yoklamaları, anketler, saha araştırmalarının sonucu ve ilçemiz ile ilgili tüm veriler genel merkezde mevcut. Belediye Başkanlığı adaylığı için müracat eden arkadaşlarımız gibi bende doğal olarak adayım. Gerekli değerlendirmeleri yapacak olan partimiz Doğankent Belediye Başkanlığı için nihayi kararı verecektir.” dedi.

Bazı il ve ilçelerin de gündeminde olan ilçe dışından süpriz bir aday olabilir mi? sorusuna Özden, “Doğankent’te göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin sorunları ile yakından ilgilendik. Doğankent ve Doğankentlilerin sorunları ile ilgili gerek siyasi, gerekse bürokratik konularda önemli çalışmalara imza attık. Başarılı bir ilçe başkanlığı döneminden sonra edindiğim kanaat Doğankent’e dışarıdan süpriz bir adayın gelmeyeceği yönünde. Partimizin bu şekilde aday gösterdiği yerler var elbette ancak Doğankent gibi daha küçük yerlerde bu tür bir çalışma yapılmayacağı kanaatindeyim.” dedi.


Şadıhaber

Eklenme Tarihi: 29-11-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 582
Bugün Tekil 39
Toplam Tekil 1255673