GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Oğuzhan Kime Tepki Gösteriyor?

Okunma Sayısı:645Doğankent belediye başkanlığı için resmi müracatını yapan ve temayül yoklamasına giren Muzaffer Oğuzhan sosyal medya adresinden yaptığı paylaşımla birilerine tepki mi gösteriyor yorumuna neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde  “AK Parti Doğankent Belediye Başkan aday adaylığım devam etmekte olup, çok yakında güzel haberler bekliyorum” paylaşımında bulunan Oğuzhan’ın adaylığı için garanti aldı yorumlarına neden olmuştu.

Oğuzhan son yaptığı paylaşımda “Değerli Doğankentliler Doğankent’te yaşayanlar Doğankent’e gönül verenler. Ak parti Doğankent belediye başkan aday adaylık sürecimiz devam etme olup resmi açıklanmış bir sonuç yoktur. Dua ve desteklerinizi bekliyorum. Allah'a emanet olun.” dedi.

Oğuzhan’ın bu paylaşımı Doğankent Ak Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek başkanlık için adaylığını açıklayan Rüşan Özden’in Ak Parti’nin kesin adayı olduğu söylentilerinin ve haberlerinin yayılması üzerine mi yaptığı merak konusu oldu?

Diğer aday adayları kadar şansı olduğunu, resmi açıklama yapılmadan iddiasından vazgeçmeyeceğini belirten Oğuzhan acaba bu paylaşımı ile kime tepki gösteriyor?

Eklenme Tarihi: 02-12-2018

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 524
Bugün Tekil 529
Toplam Tekil 1216352