GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Oğuzhan'dan Özden’e Destek

Okunma Sayısı:63631 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Ak Parti Doğankent Belediye Başkan Aday Adayı olan Muzaffer Oğuzhan, Rüşan Özden’in Ak Parti Doğankent Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmasının ardından bir basın açıklaması yayınladı.

Oğuzhan, yaptığı açıkamada her zaman partisinin ve Rüşan Özden’in yanında olacağını belirtti.

 

Muzaffer Oğuzhan’ın basın açıklaması şöyle:

Memleketimize hizmet yolunda planlarıma ve hedeflerime ulaşıp güzel memleketimizi hakettiği seviyeye çıkarmak için 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Ak Parti Doğankent Belediye Başkan Aday Adayı olarak yola çıktım.

Memleketimizin güzel insanları ve Ak Parti teşkilatımız ile İlçemizin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm yollarını araştırdım. Adaylık için dört arkadaş müracaat ettik. AK Parti Genel Merkezimizin kararı ile Rüşan Özden arkadaşımız aday gösterildi. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Siyasi büyüklerimizin vermiş olduğu kararı saygıyla karşılıyorum. “Vakit Doğankent vakti Zaman birlik zamanı” ilçemize, ilimize, ülkemize hayırlı olsun. Zaman Dünya Liderimiz Ak Parti Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkma zamanıdır.

Aday adaylığım süresince şahsıma destek veren başta ailem olmak üzere akrabalarıma, arkadaş ve dostlarıma,  parti teşkilatımıza, saygı değer halkımıza sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Bundan sonraki süreçte partimiz adayına destek vereceğimi, her zaman partimizin yanında olduğumu ve elimden gelen gayreti göstereceğimin bilinmesi hususunu kamu oyuyla paylaşırım.

Herkese saygı ve hürmetlerimi sunarım.

Eklenme Tarihi: 17-01-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
      REKLAM

www.guvendigayrimenkul.com
0 532 255 67 15


Editör
Ekrem Ünlü
Sinan GÜVENDİ
Abdullah Öner MERAL
Çakır AYŞA
Emine GÜVENDİ TEKİN
Yakup PİR

TÜM YAZARLARI GÖR
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 529
Bugün Tekil 6
Toplam Tekil 1216358