GİRESUN/ŞADIKENT/ÇATALAĞAÇCorner left
Corner right

Özden’e İlk Tebrik İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Arslan’dan

Okunma Sayısı:10452019 Mahalli İderaler seçiminde Doğankent Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Rüşan Özden’e ilk tebrik mesajı İyi parti Doğankent İlçe Başkanı Mustafa Arslan’dan geldi.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan, yarıştaki 4 aday ile de hukuku olduğunu, yarışı kazanan Özden’den beklentisinin adil, eşit ve kimseyi ötekileştirmeyen bir yönetim anlayışı olduğunu, Doğankent için yararlı olduğuna inandığı çalışmalarda destek olma ve yapılan yanlış çalışmalarda da eleştirme hakkının gizli olduğunu belirten Arslan’ın açıklaması şöyle:

Doğankent de seçime katılan dört aday vardı. Hepsini tanırım. Pırıl pırıl kişiler. Dördüyle de hukukum iyidir. Malum, İYİ Parti Doğankent İlçe Teşkilatı başkanıyım. Allah'ın bildiğini de kuldan esirgeyecek değilim.

Tercihim “Millet İttifakı”nın adayı İsmail TARI'dan yana oldu. Sonunda Ruşen ÖZDEN ipi göğüsledi. Umarım ve beklentim, adil eşit ve kimseyi ötekileştirmeden herkesin belediye başkanı olur. Kendisini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Meşhur sözdür. ‘Biz kırk kişiyiz, bir birimizi tanırız!’

Yani demem o ki...

Doğankent  gibi küçük Anadolu yerleşim birimlerinde hemen hemen herkes ucundan kenarından akrabadır, komşudur, dosttur, arkadaştır, tanıdıktır... Ama o, ama bu, ama şu... İçlerinden biri kazanacaktı...

Kazanan Ruşen Başkan oldu. Kendisini bir kez daha yürekten kutluyor; başarılı çalışmalarında kendisini destekleme, yanlışlarında ise eleştirme hakkımı ise saklı tutuyorum. Doğankent imiz  için hayırlı olsun.

Eklenme Tarihi: 01-04-2019

Bu sitede yayınlanan yazıların tümünün yayın hakkı www.sadikoyu.com'a aittir.

HENÜZ YAPILMIŞ YORUM YOK

 

                                                             YORUM EKLE

MESAJINIZ(Max 3000 karekter)  
proje3

      ŞADI MENÜ         ZİYARETÇİLER

Aktif Ziyaretçi 3
Dün Tekil 565
Bugün Tekil 230
Toplam Tekil 1294216